נוטריון במרכז

עורך דין נוטריון – פזי הרפז עו"ד נוטריון

יותר ממחצית מתושבי המדינה גרים במרכז הארץ. לב ליבה של הפעילות העסקית נמצא במרכז המדינה בין אם מדובר בנדל"ן, כספים, היי-טק וטכנולוגיה או בפעילות ציבורית ופרטית. עבור רבים, שירותיו של נוטריון במרכז הארץ חיוניים הן עבור פעילות עסקית שוטפת והן עבור פעולות של אישיים פרטיים.

כיצד נוטריון מרכז תופס מקום של כבוד בעולם העסקי?

נוטריון הינו עורך דין בעל ניסיון של 10 שנים ויותר אשר אושר על ידי משרד המשפטים לשמש כנוטריון. סמכותו של הנוטריון כוללת בין השאר אימות מסמכים, חתימות ותרגומים, הנפקת אישורי חיים ומתן אישור נוטריוני להסכמים וחוזים. לאור כל אלו, קל לנו להבין מדוע נוטריון במרכז הארץ חשוב וחיוני לשם התנהלות עסקית. לדוגמא, עבור חברות שמנהלות את עסקיהן מעבר לים הרי שחלופת מסמכים מתורגמים היא חיונית. הנוטריון הוא האדם היחיד אשר רשאי לאשר את אמיתות ודיוקו של התרגום. אימות חתימה הוא נוהל סטנדרטי בעסקי הנדל"ן וגם כאן, רק לנוטריון הסמכות לאמת חתימתו של אדם.

עורך דין מרכז

נוטריון במרכז והציבור הרחב

כל אחד מאיתנו יתכן ויצטרך לפנות לנוטריון בשלב כלשהו בחייו. בין אם לשם תרגום מסמכים לשפה זרה, עריכת הסכם ממון או הסכם זוגיות, עסקת נדל"ן, אימות חתימה, עריכת ואישור צוואה, אישור חיים ועוד. נוטריון במרכז מעניק את כל השירותים הללו ועוד לתושבי האזור תוך היכרות מעמיקה עם המערכת המשפטית המקומית. יתרונו של נוטריון במרכז טמון בניסיונו מול הגורמים הרלוונטיים באזור ויכולתו להעניק שירות מהיר יותר ואיכותי יותר מאשר נוטריון שאינו מן האזור.

נוטריון במרכז – שירות לדוברי שפות זרות

מרכז הארץ מגוון מאוד מבחינת האוכלוסייה שגרה בו, יותר מאשר כל אזור אחר. מעבר לקליטת עלייה גדולה מאוד בעשרים השנים האחרונות הרי שבמרכז הארץ נוכל למצוא מגוון בעלי לאום מכל קצוות תבל. עבור תיירים, עולים חדשים, מהגרי עבודה, מבקשי מקלט ועובדים זרים, נוטריון מרכז הוא האדם שיש לפנות אליו לשם תרגום ואימות מסמכים רשמיים ממדינות זרות ומסמכים המונפקים על ידי מדינת ישראל לשימוש במדינות אחרות. לאחרונה, יוצאי מדינות אירופה אשר נכנסו לאחרונה לאיחוד האירופאי כמו רומניה למשל, פועלים לשם קבלת אזרחות. התהליך כולל אישורים רבים ותרגום של מסמכים. נוטריון הוא בעל המקצוע שאליו פונים במקרים אלו.

ראה עוד: נוטריון בתל אביב

מאמרים נוספים

חיוג מהיר
נווט אלינו