נוטריון רמת גן

עורך דין נוטריון – פזי הרפז עו"ד נוטריון

משרד הנוטריון פזי הרפז שוכן בלב גוש דן, סמוך לקרן הרחובות דיזנגוף וארלוזורוב בתל אביב. הגישה למשרד נוחה מכל קצוות גוש דן ומרמת גן בפרט. העדיפות בהגעה למשרד הינה בתחבורה ציבורית וכך לדלג בקלילות על בעיות החניה המאפיינות הן את רמת גן והן את תל אביב.

בעיר רמת גן מתנהלת פעילות עסקית נמרצת. רובע הבורסה של רמת גן על כל מגדלי המשרדים שבו מהווה מוקד חשוב מאוד של אותה פעילות עסקית. רובע זה שוכן על גבות תל אביב והגישה ממנו לאזור רחוב דיזנגוף בתל אביב הינה נוחה ביותר. העיר רמת גן, שהוקמה בשנות העשרים של המאה הקודמת, מונה כיום כ-150,000 נפש.

תושבי רמת גן ואנשי העסקים של רמת גן יוכלו לקבל שירותי נוטריון במשרד עו"ד נוטריון רמת גן הרפז במספר תחומים.

ניתן לפנות לקבלת אימות חתימה על מסמך משפטי כמו ייפוי כוח למשכנתה כנדרש ע"י בנק משכנתאות, ייפוי כוח הנדרש ע"י חברה קבלנית בקניית דירה מקבלן ועוד אימותי חתימה למיניהם.

נוטריון רמת גן

שירות נוסף שניתן לקבל הינו תרגום מסמכים, בעיקר תרגום מעברית לאנגלית או מעברית לרומנית וכן מהשפות אנגלית ורומנית לעברית. בהקשר זה יש לציין את העובדה שהקונסוליה של רומניה שוכנת ברמת גן. במשרד נוטריון ברמת גן פזי הרפז ניתן לקבל שירות מהיר ויעיל של תרגום לרומנית של כל המסמכים הנדרשים לצורך קבלת אזרחות רומנית. אנו מתרגמים לרומנית תעודות לידה, תעודות נישואין, תעודות גירושין, תמצית רישום, תעודות שינוי שם ותעודות יושר. כמו כן אנו מסדירים אפוסטיל של בית המשפט המאמת את חתימת הנוטריון. השירות הוא מדויק ומהיר, ברוב המקרים מהיום למחר.

לשוחרי הלימודים הגבוהים בחו"ל אנו מתרגמים תעודות השכלה ישראליות מעברית לאנגלית ולרומנית ומאשרים נוטריונית את התרגום. גם במקרה זה השירות הוא מדוייק ומהיר, בדרך כלל היום למחר.

שירות נוסף שניתן לקבל במשרד הנוטריון ברמת גן הרפז הינו שירות צוואות. אנו עורכים צוואות נוטריוניות ומוסיפים את אימות החתימה הנוטריוני על הצוואה. ניתן לקבל את השירות גם באתר הלקוח באותם מקרים שלא נוח ללקוח להגיע למשרדנו.

עוד שירות נוטריוני שניתן לקבל במשרדנו הינו אימות העתק של מסמך: יש להציג את המסמך המקורי ולקבל אישור נוטריוני על צילום המסמך לפיו הוא זהה למקור.

מחירי השירות שווים לכל נפש, בהתאם לתעריף השירות הנוטריוני שנקבע ע"י משרד המשפטים.

אישורים נוטריוניים ערוכים בעברית או בעברית ואנגלית. אישור המיועד לשימוש בישראל ערוך בעברית בלבד ואילו אישור לשימוש בחו"ל או מול נציגות זרה בישראל, ערוך בעברית ובאנגלית.

ראה עוד: תרגום נוטריוני מקצועי

מאמרים נוספים

חיוג מהיר
נווט אלינו